F1Takvimi.com adresinde güncel ve geçmiş F1 takvimi, F1 puan durumu, F1 pilot sıralamasını bulabilirsiniz.

Hakkımızda | F1Takvimi.com

Merhaba Formula 1 Tutkunları,

Çok severek takip ettiğim bu sporu arkadaş çevremede sevdirmeye gayret gösteriyorum. Son zamanlarda 2021 sezonunun başlamasına yakın arkadaş çevrem ne zaman başlayacak? Kaç hafta kaldı gibi sorular sormaya başladılar.

Önceki sezonlarda bu sorular çok fazla sorulduğu için 2021 F1 Test sürüşlerini izlerken aklıma böyle bir proje geldi.

Peki neden f1takvimi.com ?

Arkadaş çevreme bu sporu aşıladığım her arkadaş gruplarında sürekli olarak yarış ne zaman? bu hafta yarış var mı? haftaya yarış var mı ona göre plan yapacağız diye sürekli sorular alıyordum.

Kendi çevremde büyüttüğüm f1 hayranlarını aşağıda belirteceğim twitter sayfalarına yönlendiriyordum. Taktir edersiniz ki bazı arkadaşlarım kullanıyor bazı arkadaşlarım kullanmıyor.

Eee, kardeş Formula 1 'in kendi sistesinde var neden yaptın?

Twitter kullanmayan arkadaşlarıma siteyi söylemek linkini vermek tarif etmesi inanın zor oluyor. Buradan okuyan kankalarım kızmayın :) f1takvimi.com a girip önümüzdeki yarışı görebilirler.

Bu nedenlede böyle bir sayfa hazırlayıp onların girebileceği ve Türkçe Formula 1 Takvimi yapabileceğim bir site oluşturmak istedim.

Bizim gibi F1 Sevdalıları <3

Bu tutkumu bu kadar büyüten ve türkçe bilgi kaynağı diyebileceğim şahsen tanışmasamda paylaşımlarını severek takip ettiğim twitter hesaplarını sizinle paylaşıyorum. Lütfen bu hesapları takip etmenizi rica edeceğim.

Formula 1: 3.Sezonda Hayatta Kalmak İçin Sürüş | F1 Netflix | Resmi Tanıtım Filmi

Telif nedeniyle izlenmiyor. Youtube linki : https://www.youtube.com/watch?v=aViLtXEtgqs

Eğer yukarıdaki traileri izlediğinizde tüyleriniz diken diken olup heyecanlanıyorsanız. F1 tutkusuna, heyecanına hoşgeldiniz.
En yakın yarışı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Dürüstçe söylemek gerekirse bu projeyi başından sonuna kadar hiç bir maddi veya manevi karşılık beklemeden yapmaktayım. İstesem para ile reklam yapıp, google gibi bir çok firmanın reklamlarını bağlayabilirim. Karışılıksız sevgimiz F1 olunca para ikinci planda kalıyor.

Sağlıcakla kalın ve F1 Tutkunuzu hiç kaybetmeyin.